Kategórie      

V skratke... 

*  Vyhľadáč na ololo.sk

 

Na hornej lište s logom "ololo" je umiestnený webový vyhľadávač. Pre ľahšie vyhľadanie produktu zadávajte iba kmeň alebo menšiu časť slova. Príklad: "zápisníček" keďže sa na stránke nenachádza takéto slovo, nenájde, no pri zadaní tvaru "zápis" zobazí všetky výrobky v ktorých názve alebo texte s popisom je v niektorom zo slov použitá rovnaká skupina písmen. Malý zápisník sa na ololo.sk určite nachádza :)


Názvy komerčných postavičiek, postáv, značiek či interprétov budete zadávať zbytočne, nič podobné sa v e-shope nenachádza.


 

*  Práca na objednávku / zákazku...


Uvažujete o nákupe a k vybranej veci by ste si priali ešte niečo navyše vyrobiť, príp. máte záujem o výrobu niečoho podľa vaších predstáv /no stále korešpondujúceho s ololo prácami/, píšte prosím na mail ololo.eshop@gmail.com a dohodneme podrobnosti :)*  Predané veci...


Tu v e-shope je dosť náročné udržiavať prehľad predaných, po kliku na môj Facebook alebo stránky sashe ololo a fler ololo nájdete aj niečo z toho čo bolo a už nie je, príp. hodnotenia tamojších kupujúcich... :)

 

 

 

*  Je možný nákup z ČR a z iných krajín...


Účet vediem vo Fio banke, takže predaj do Česka je možný bez akýchkoľvek poplatkov navyše. Úhradu uskutočníte v Kč. Cena v Kč sa zobrazuje podľa aktuálneho kurzu voči € pre deň uskutočnenia objednávky podľa ECB. Výška poštovného závisí od hmotnosti zásielky, ste o nej informovaní vopred. Objednávku môžte uskutočniť aj e-mailom. A vieme sa dohodnúť aj keď ste z inej krajiny.

 

 

*   Čo nasleduje po "odklikaní" objednávky...


Po úspešnom uskutočnení objednávky dostanete mail o jej potvrdení a v najkratšom možnom čase nasleduje mail s podkladmi na úhradu, ak ste zvolili platbu vopred na účet predajcu. O zaplatení objednávky a jej odoslaní ste takisto infomovaní mailovou poštou.

Ak ste uskutočnili objednávku a mail o jej potvrdení v e-shope k Vám nedorazil, prezrite schránku so spamom, ak sa nebude nachádzať ani tam, pokojne ma kontaktujte mailom :)*   Ako dlho čakám na tovar...


Zásielky odosielam 2x týždenne, väčšinou v utorok a vo štvrtok, ak potrebujete mať tovar doma čo najskôr, alebo v inom termíne /ste napríklad mimo odresy/ je možné dohodnúť zmenu -mail a tel. číslo je priamo na hlavnej stránke alebo poznámka priamo v objednávke.

 


*  Je potrebná registrácia...


...nie je, na ololo.sk nakúpite aj bez registrácie. No registrovaní zákazníci využívajú vernostný program a z neho plynúcu zľavu.

 *  Zľavy...


V e-shope ololo.sk funguje vernostný program, ktorý odmeňuje stálych registrovaných zákazníkov.
Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?

 


Použite mailovú adresu ololo.eshop@gmail.com alebo viber aplikáciu,

všetko rada zodpoviem :)

 


Copyright 2013 - 2018 © ololo.sk - handmade with love