Doprava

Slovenská poštadoručenie objednávky doporučene na Vami zadanú adresu v Slovenskej Republike, ako list/ balík, poistené do 150€, cena 2,80€/do 0,05kg, 3,00€/do 0,1kg, 3,30€/do 0,5kg, 4,10€/do 1kg, 5,10€/do 2kg, 5,30€/do 5kg, 6,30€/do 10 kg, 9,90€/do 15kg. Maximálna váha listu/ balíka 15 kg.

Zásielkovňa osobné vyzdvihnutie po doručení  objednávky na Vami vybrané výdajné miesto v Slovenskej Republike, cena 3,90€/do 5kg, 5,40€/do 10 kg, 6,00€/do 15kg. Maximálna váha balíka 15 kg.

Zásielkovňa doručenie objednávky kuriérom na Vami zadanú adresu v Slovenskej Republike, cena 5,40€/do 1kg, 5,70€/do 2kg, 6,00€/do 5kg, 7,80€/do 10 kg, 9,00€/do 15kg. Maximálna váha balíka 15 kg.

Ceny sú uvedené vrátane balného.

Na dobierku objednávky nezasielame.

Expedícia a termín dodania

Obvyklý termín na spracovanie objednávky hotových výrobkov a jej následné doručenie je obvykle do 1-ného pracovného dňa + 1 pracovný deň na doručenie, po zaznamenaní platby.

Obvyklý termín na výrobu a spracovanie objednávky výrobkov na objednávku a jej následné doručenie je maximálne do 3-och pracovných dní + 1 pracovný deň na doručenie, po zaznamenaní platby, t. j. 4 pracovné dni.

Pre hotové výrobky v prípade úhrady cez Priamy vklad na účet (payment QR code PAY by square) to je 1 pracovný deň + 1 pracovný deň na doručenie, od pripísania platby na bankový účet.

Pre výrobky na objednanie v prípade úhrady cez Priamy vklad na účet (payment QR code PAY by square) sú to 3 pracovné dni + 1 pracovný deň na doručenie, od pripísania platby na bankový účet.

Termín doručenia všetkými dopravcami je spravidla nasledujúci pracovný  deň od odovzdania zásielky dopravcovi. Dostupnosť tovaru je vždy uvedená pri každom tovare. Tovar, ktorý je skladom, expedujeme v pracovné dni, obvykle v ten istý deň. V prípade dlhšieho dodacieho termínu Vás o predpokladanom termíne budeme informovať mailom a telefonicky.

Platba

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu faktúru, ktorá zároveň slúži ako pokladničný doklad.

Vaše objednávky môžete uhradiť nasledovnými spôsobmi->

úhrada cez Priamy vklad na účet (payment QR code PAY by square)

úhrada platobnou kartou MasterCard, Maestro, Visa, Visa electron a Diners club – Bezpečná on-line úhrada prostredníctvom brány Borgun, Google Pay , Apple Pay alebo PayPal.